• Katlu komplekts KaisaVilla, 6 daļas

Augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda katli ir izturīgi pret karstumu un koroziju un ir viegli tīrām. Ir šķidruma mērīšanas skala. Caurspīdīgi, triecienizturīgi stikla vāki ļauj vērot ēdiena gatavošanu, nepaceļot vāku. Izturīgs un ergonomisks tērauda rokturis. 

  • Tilpums 1,25l,  2l,  2,5l
  • Izgatavoti no nerūsējošā tērauda;

  • Izturīgi un ērti rokturi, kas ēdiena gatavošanas laikā nekarst;

  • Komplektā rūdīta stikla vāki;

  • Sienu biezums 0,5 mm;

  • Piemēroti visu veidu plīts virsmām;

  • Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā;

Katlu komplekti

Lieliski virtuves piederumi ir viens no labākajiem ieguldījumiem, ko varat veikt, taču, ņemot vērā, ka ir tik daudz izvēles iespēju, pareizā produkta izvēle var būt sarežģīta. Vispirms ir jānosaka, kādu ēdienu vēlaties gatavot, cik cilvēkiem gatavosiet un kāds ir jūsu zināšanu līmenis. Izdariet savu izvēli, vispirms izvēloties galvenās daļas un pēc tam pievienojot vajadzīgos īpašos katlus vai pannas. Pirmā lieta, kam jāpievērš uzmanība, meklējot katlu komplektu, ir to mērķis. Ja esat iesācējs, iespējams, jums ir nepieciešami efektīvi un ekonomiski risinājumi. Tātad, sāksim ar pamatiem: izvēloties jaunus virtuves piederumus, ir jāņem vērā četras galvenās daļas: katls ar vāku (tas ir viens no lielākajiem), panna, kastrolis un, visbeidzot, mērces katls. Izmantojot vienu katlu komplektu, jūs viegli pieradīsiet pie viena materiāla, no kā tie ir izgatavoti, tādējādi labāk kontrolēsiet gatavošanas procesu. Katlu komplekti sastāv no visdažādākajām daļām, sākot no pamata četriem katliem līdz daudz lielākiem, kur tiek pievienoti vēl papildu katli citiem mērķiem.

Katlu komplekti

Katli un pannas ar vāku, virtuves piederumi, lāpstiņas, karotes, paliktņi – tie ir neaizvietojami katras mājas palīgi, kas palīdzēs pagatavot brīnišķīgākos ēdienus ikvienā virtuvē. Mūsu sortimentā jūs atradīsiet daudzus katlu komplektus, kas sastāv no katliem, pannām un to vākiem, kas izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem. Jūs varat izvēlēties no nerūsējošā vai emaljētā tērauda, ​​kalta alumīnija, rūdīta stikla, plastmasas, akmens masas, neilona, ​​silikona, teflona vai citiem materiāliem. Šie katlu komplekti var sastāvēt no divām līdz divdesmit vai pat vairāk dažādām daļām. Atkarībā no komplekta modeļa tie var būt dažāda izmēra katli ar saviem vākiem, kā arī pannas ar universāliem vai īpaši pielāgotiem vākiem. Tie ir mūsdienīgi, minimālistiski, skandināvu dizaina, klasiski vai ekskluzīvi, zelta vai sudraba krāsas katlu komplekti, tāpēc katrs varēs izvēlēties pēc savas gaumes. Šiem komplektiem var būt arī rokturi no silikona, koka vai cita karstumizturīga materiāla, kas padarīs tos īpaši ērtus ikdienas lietošanai.

Katlu komplekts KaisaVilla, 6 daļas

  • Product Code: KV-2240
  • Availability: In Stock
  • 48.98€